پشتیبانی

  • ورود / ثبت نام
  • 02154607

پرسش های متداول

 

راهنمای خرید کالا

پس از تحویل گرفتن کالا برای بازکردن و نصب آن با شماره تماس گارانتی مربوطه تماس حاصل نمایید.

با نصب اپلیکیشن اتماشاپ میتوانید در قسمت "با من تماس بگیرید" بابت کالاهای درخواستی و سوال های خود را از ما بپرسید، کارشناسان ما در اولین فرصت به سوالات و درخواست های شما پاسخ خواهند داد.

تمامی قیمت های موجود درسایت، قیمت خرید نقدی کالا بوده و شما مشتریان میتوانید با افزودن هرکالا به سبد خرید، در قسمت خرید اقساطی تعداد اقساط و مبلغ هر قسط را مشاهده نمایید.

تمامی کالاهای موجود در انبار، درسایت به روز رسانی میشوند.

درصورتیکه کالای خاصی مدنظر شماست لطفا برای ما پیغام بگذارید و نظرات خود را ثبت کنید.

نحوه ارسال و تحویل کالا

بعد از تکمیل خرید اینترنتی و ارسال مدارک بین 3 تا 7 روز کاری طول میکشد تا کالای خریداری شده به دست شما برسد.

شما میتوانید از طریق پنل کاربری خود در سایت سفارشات خود را پیگیری کنید.

خیر، اداره پست موظف است کالا را درب منزل (به کدپستی ذکرشده در آدرس گیرنده) به مشتری تحویل دهد. حمل کالا در طبقات به عهده مشتری میباشد.

ارسال تمامی خریدهای بالاتر از 100هزارتومان رایگان بوده و از جانب مشتریان محترم هیچ هزینه ای بابت ارسال کالاها دریافت نمیشود.

لازم به ذکراست که ارسال کالاها تا درب منزل بوده است و شامل طبقات ساختمان مسکونی نمیشود.

قبل از تحویل گرفتن بسته سفارشات از مامور پست حتما از سالم بودن بسته بندی کالا اطمینان حاصل کنید در صورت وجود هرگونه مشکل در بسته بندی از تحویل گرفتن کالا خوددرای کنید و در اسرع وقت به کارشناسان ما اطلاع دهید.

پس از ثبت خرید اینترنتی تا 24 ساعت بعد کارشناسان فروش اتما با شما تماس خواهند گرفت. در قسمت راهنمای خرید، نوع مدارک و نحوه ی بارگذاری آن ها توضیح داده شده است.

راهنمای برداشت اقساط

درصورتیکه در بازه زمانی اعلام شده ، در حساب حقوقی خود موجودی کافی نداشته باشید مبلغ قسط از حساب کسر نشده و قسط شما معوق شده و شامل جریمه نقدی خواهد شد.

درصورت امکان مبلغ قسط را به شماره حساب 0216451710001 نزد بانک ملی به نام تعاونی مصرف فرهنگیان کشور واریز نموده و فیش واریزی را به همراه کدملی  به شماره 09366958500 واتساپ کنید و با تماس تلفنی به همکاران ما اطلاع دهید
شماره تماس: 54607-021

کارمزد ماهانه هرکالا ماهانه 1.5درصد از مبلغ کل محصول است.

از تاریخ 25هرماه لغایت 5ام ماه بعد بازه ده روزه ای است که اقساط از حساب کاربران کسر میشود. لطفا در این بازه به میزان مبلغ اقساط خود در حساب حقوقی،موجودی داشته باشید.

خیر، اقساط به صورت مستقیم از حساب بانکی حقوقی خریدار فرهنگی کسر میگردد و در فیش حقوقی ثبت نمیشود

در صورتیکه خرید پیش از 15 ام ماه ثبت گردد (نیمه ی اول ماه)، اولین قسط در پایان ماه برداشت میشود.

خرید هایی که پس از تاریخ 15 ام هر ماه انجام میشود در پایان ماه بعد برداشت میشود.

چنانچه اقساط معوق تا یکماه پس از تاریخ سررسید وصول شود مشمول جریمه نمیشود در غیر این صورت به ازای هرماه دیر کرد مشمول 2/5 درصد جریمه دیرکرد به ازای همان اقساط می شود.

شرایط خرید از اتما به صورت اقساط

هر شخص فرهنگی میتواند تا سقف 7 میلیون تومان بدون ضامن خرید قسطی داشته باشد.

فرهنگیان-کارمندان دولت و دارندگان حکمت کارت نیروهای مسلح

برای خرید تا سقف 7 میلیون تومان بدون ضامن و بالاتر از آن با ضامن فرهنگی میتوانید خرید انجام دهید

مشتریان اتما

خرید نقدی: همه ی مشتریان محترم میتوانند خرید نقدی خود را در سایت ثبت کنند

خرید اقساطی: فرهنگیان و نیروهای مسلح و کارمندان دولت مشتریان اتما هستند و میتوانند با شرایط اقساطی از این سایت خرید انجام دهند

 

چنانچه سازمانی هستید که میتوانید به صورت یکپارچه کسر از حقوق انجام دهید و خواهان خرید اقساطی برای پرسنل خود میباشید میتوانید درخواست کتبی خود را به شماره فکس 02154608555  فکس کنید و یا به آدرس زیر ایمیل کنید info@etma.ir

چانچه خواهان همکاری با اتما بوده و امکان تامین کالا دارید مشخصات و درخواست همکاری خود را به صورت کتبی به ایمیل زیر ارسال کنید

info@etma.ir

 

اتحادیه تعاونیهای مصرف فرهنگیان ایران به شماره ثبت 71321 در تاریخ 1367/07/21 تأسیس گردیده است. هدف اصلی اتحادیه تأمین نیازهای مصرفی فرهنگیان کل کشور می باشد و عمده فعالیت های اتحادیه در قالب توزیع لوازم خانگی بصورت اقساطی، مواد غذائی اساسی مانند برنج، روغن و توزیع سبدهای کارمندی می باشد. آدرس دفتر مرکزی تهران،خیابان انقلاب،فلسطین جنوبی ،کوی شهدای ژاندارمری ، پلاک 3 سامانه ارتباط با مشتریان تلفن :02154607 فاکس : 02154608555 صندوق پستی : 19395-6373 آدرس الکترونیک آدرس وبسایت: www.etma.ir آدرس ایمیل:info@etma.ir تلفن اتما در شبکه های مجازی :66958500-093

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین اتما می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top