پشتیبانی

طرح حامی کارت اتما فرهنگیان

تسهیلات ویژه خرید برای فرهنگیان شاغل و بازنشسته

*********

دانش و دانایی ملی، رکن اصلی توسعه و نظام آموزشی گذرگاه نیل به دانایی ملی بشمار می آید و جامعه زمانی به اهداف خود دست می یابد که از طریق توسعه انسانی مسیر خود را هموار کند.

آموزش و پروش محور توسعه و سنگ زیر بنایی در استقلال کشور هاست که بر همه نهادها و دستگاه های جامعه تاثیر می گذارد و توسعه کشورها در تمامی ابعاد نیازمند توجه به آموزش و پرورش است.

آموزش و پرورش زیر بنای هر نوع توسعه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است و بدون توجه ویژه به نقش نظام آموزشی هیچ تحولی امکان پذیر نیست.

بنابراین حمایت دولتمردان تدوین سیاستها و قوانین مناسب، اقدام مسئولانه افراد و اجتماعات همه و همه برای ایجاد بستر لازم جهت ارتقاء وضعیت معیشتی فرهنگیان کشور ضرورتی مهم و انکار ناپذیر است.

در این راستا اتحادیه تعاونیهای مصرف فرهنگیان ایران (اتما) در راستای تقویت قدرت خرید فرهنگیان با همکاری بانک ملت، شرکت همراهان اندیشه ثمین پارس و خبرگان مالی کشور  طرحی تحت عنوان "حامی کارت اتما" را طراحی نموده اند که می تواند در بهبود وضع معیشتی و رفاه فرهنگیان شاغل و بازنشسته و حل بخشی از دغدغه های این عزیزان مرتفع گردد.

برخی از ویژگهای برجسته طرح حامی کارت اتما عبارتند از:

1- مبلغ تسیهلات طرح حامی کارت اتما فرهنگیان تا سقف 300 میلیون ریال می باشد.

2- تمامی فرهنگیان شاغل و بازنشسته بدون توجه به اینکه قبلا"  از بانک دیگری تسهیلات دیگری اخذ کرده اند یا نه می توانند از تسهیلات طرح حامی کارت اتما بهره مند گردند.

3- اعطای تسهیلات طرح حامی کارت اتما بدون نیاز به سپرده گذاری یا مسدودی بخشی از تسهیلات می باشد.

4- باز پرداخت تسهیلات طرح حامی کارت اتما 36 ماهه می باشد.

5- نرخ تسهیلات طرح حامی کارت اتما سالانه 18% می باشد که اصل و فرع آن طی 36 ماه بصورت ماهیانه به بانک پرداخت می گردد. (اقساط تسهیلات حامی کارت اتما برای مبلغ 300 میلیون ریال ماهانه حدود 11.000.000 ریال      می باشد.) و در صورت عدم توان باز پرداخت ، اعطای تسهیلات 100 میلیون تا 200 میلیون ریال توسط سیستم  اعتبار سنجی و اعلام میشود

6- در صورت تعهد باز پرداخت اقساط گروهی توسط ذیحساب اداره آموزش و پرورش اعطای تسهیلات طرح حامی کارت اتما بر خلاف  سایر تسهیلات بانکی متداول، فاقد هرگونه تشریفات اداری و بروکراسی بوده و نیازی به مراجعه فرهنگیان برای تشکیل پرونده به بانک نیست. در غیر اینصورت بصورت انفرادی و یک ضامن به بانک مراجعه نمایند.

7- خرید از طریق حامی کارت اتما از طریق "سامانه اتما" یا مراجعه به کلیه فروشگاهها و تعاونی مصرف فرهنگیان در سراسر کشور برای هر نوع کالای آزاد می باشد.

8- اتحادیه، تعاونی و فروشگاهها از حداکثر تنوع کالاهای با کیفیت برخوردار می باشند و نرخ و قیمت کالاها در سیستم "سامانه اتما" و کلیه فروشگاهها و تعاونی مصرف فرهنگیان طرف قرارداد در کشور منصفانه و با قیمت مصرف کننده بوده و تعاونی ها و فروشگاهها اجازه فروش کالا را به قیمت بالاتر از حداکثر نرخی که روی کالا برای مصرف کننده درج شده را ندارند.

9- با عنایت به محدودیت منابع بانکی، اعطای تسهیلات طرح حامی کارت اتما با اولویت مناطقی که زودتر اسامی را ارسال نمایند خواهند بود.

شرایط ثبت نام در طرح حامی کارت:

1-نداشتن تسهیلات کارت اعتباری تسویه نشده نزد بانک ملت

2-داشتن حساب نزد بانک ملت(در صورت نداشتن حساب ابتدا به یکی از شعب بانک ملت مراجعه و افتتاح حساب نمائید و سپس فرم را تکمیل نمائید)

3-نداشتن بدهی معوق نزد سیستم بانکی

4-قدرت پرداخت اقساط

فرم ثبت نام حامی کارت

اطلاعات حساب بانکی نزد بانک ملت
اطلاعات شخصی
مبلغ تسهیلات درخواستی

فیلدهای اجباری

اتحادیه تعاونیهای مصرف فرهنگیان ایران به شماره ثبت 71321 در تاریخ 1367/07/21 تأسیس گردیده است. هدف اصلی اتحادیه تأمین نیازهای مصرفی فرهنگیان کل کشور می باشد و عمده فعالیت های اتحادیه در قالب توزیع لوازم خانگی بصورت اقساطی، مواد غذائی اساسی مانند برنج، روغن و توزیع سبدهای کارمندی می باشد. آدرس دفتر مرکزی تهران،خیابان انقلاب،فلسطین جنوبی ،کوی شهدای ژاندارمری ، پلاک 3 سامانه ارتباط با مشتریان تلفن :02154607 و 02154608000 فاکس : 02154608555 صندوق پستی : 19395-6373 آدرس الکترونیک آدرس وبسایت: www.etma.ir آدرس ایمیل:info@etma.ir تلفن اتما در شبکه های مجازی :66958500-093

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین اتما می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top