logo لطفا منتظر بمانید...
تسهیلات حامی کارت ویژه فرهنگیان

طرح حامی کارت اتما فرهنگیان

تسهیلات ویژه خرید برای فرهنگیان شاغل و بازنشسته

*********

دانش و دانایی ملی، رکن اصلی توسعه و نظام آموزشی گذرگاه نیل به دانایی ملی بشمار می آید و جامعه زمانی به اهداف خود دست می یابد که از طریق توسعه انسانی مسیر خود را هموار کند.

آموزش و پروش محور توسعه و سنگ زیر بنایی در استقلال کشور هاست که بر همه نهادها و دستگاه های جامعه تاثیر می گذارد و توسعه کشورها در تمامی ابعاد نیازمند توجه به آموزش و پرورش است.

آموزش و پرورش زیر بنای هر نوع توسعه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است و بدون توجه ویژه به نقش نظام آموزشی هیچ تحولی امکان پذیر نیست.

بنابراین حمایت دولتمردان تدوین سیاستها و قوانین مناسب، اقدام مسئولانه افراد و اجتماعات همه و همه برای ایجاد بستر لازم جهت ارتقاء وضعیت معیشتی فرهنگیان کشور ضرورتی مهم و انکار ناپذیر است.

در این راستا اتحادیه تعاونیهای مصرف فرهنگیان ایران (اتما) در راستای تقویت قدرت خرید فرهنگیان با همکاری بانک توسعه تعاون، شرکت همراهان اندیشه ثمین پارس و خبرگان مالی کشور  طرحی تحت عنوان "حامی کارت اتما" را طراحی نموده اند که می تواند در بهبود وضع معیشتی و رفاه فرهنگیان شاغل و بازنشسته و حل بخشی از دغدغه های این عزیزان مرتفع گردد.

برخی از ویژگهای برجسته طرح حامی کارت اتما عبارتند از:

1- مبلغ تسیهلات طرح حامی کارت اتما فرهنگیان تا سقف 300 میلیون ریال می باشد.

2- تمامی فرهنگیان شاغل و بازنشسته بدون توجه به اینکه قبلا"  از بانک دیگری تسهیلات دیگری اخذ کرده اند یا نه می توانند از تسهیلات طرح حامی کارت اتما بهره مند گردند.

3- اعطای تسهیلات طرح حامی کارت اتما بدون نیاز به سپرده گذاری یا مسدودی بخشی از تسهیلات می باشد.

4- باز پرداخت تسهیلات طرح حامی کارت اتما 36 ماهه می باشد.

5- نرخ تسهیلات طرح حامی کارت اتما سالانه 18% می باشد که اصل و فرع آن طی 36 ماه بصورت ماهیانه به بانک پرداخت می گردد. (اقساط تسهیلات حامی کارت اتما برای مبلغ 300 میلیون ریال ماهانه حدود 11.000.000 ریال      می باشد.) و در صورت عدم توان باز پرداخت ، اعطای تسهیلات 100 میلیون تا 200 میلیون ریال توسط سیستم  اعتبار سنجی و اعلام میشود

6- در صورت تعهد باز پرداخت اقساط گروهی توسط ذیحساب اداره آموزش و پرورش اعطای تسهیلات طرح حامی کارت اتما بر خلاف  سایر تسهیلات بانکی متداول، فاقد هرگونه تشریفات اداری و بروکراسی بوده و نیازی به مراجعه فرهنگیان برای تشکیل پرونده به بانک نیست. در غیر اینصورت بصورت انفرادی و یک ضامن به بانک مراجعه نمایند.

7- خرید از طریق حامی کارت اتما از طریق "سامانه اتما" یا مراجعه به کلیه فروشگاهها و تعاونی مصرف فرهنگیان در سراسر کشور برای هر نوع کالای آزاد می باشد.

8- اتحادیه، تعاونی و فروشگاهها از حداکثر تنوع کالاهای با کیفیت برخوردار می باشند و نرخ و قیمت کالاها در سیستم "سامانه اتما" و کلیه فروشگاهها و تعاونی مصرف فرهنگیان طرف قرارداد در کشور منصفانه و با قیمت مصرف کننده بوده و تعاونی ها و فروشگاهها اجازه فروش کالا را به قیمت بالاتر از حداکثر نرخی که روی کالا برای مصرف کننده درج شده را ندارند.

9- با عنایت به محدودیت منابع بانکی، اعطای تسهیلات طرح حامی کارت اتما با اولویت مناطقی که زودتر اسامی را ارسال نمایند خواهند بود.

شرایط ثبت نام در طرح حامی کارت:

1-نداشتن تسهیلات کارت اعتباری تسویه نشده نزد بانک توسعه تعاون

2-داشتن حساب نزد بانک ملت(در صورت نداشتن حساب ابتدا به یکی از شعب بانک ملت مراجعه و افتتاح حساب نمائید و سپس فرم را تکمیل نمائید)

3-نداشتن بدهی معوق نزد سیستم بانکی

4-قدرت پرداخت اقساط

فرم ثبت نام حامی کارت

اطلاعات شخصی

مبلغ تسهیلات درخواستی

اطلاعات حساب بانکی نزد بانک ملت