شخصی سازی پس زمینه در Google Meet فعال شد

فروشگاه آنلاین اتما

logo لطفا منتظر بمانید...
معرفی:
Google meet برنامه ای است که برای کنفرانس های ویدیوئی و جلسات کاری مجازی طراحی شده است. در زمان آزار دهنده ی کوید 19 ، مردم با گذر زمان به صورت روزانه از این برنامه برای جلسات کاری و یا تماس تصویری با همکاران یا اعضای تیم خود استفاده میکردند.
گوگل بالاخره از قابلیت شخصی سازی پس زمینه این برنامه رونمایی کرد. این خبر را در وبلاگ خود اعلام کردند. افرادی که این برنامه را در مرورگر کروم استفاده میکنند، میتوانند به راحتی به این قابلیت در chorome os و همچنین در ویندوز و لپتاب های مک هم دسترسی پیدا کنند. اگرچه این قابلیت همچنان در موبایل قابل استفاده نیست اما گوگل با اشاره هایی که کرده میتوان منتظر این ویژگی در موبایل ها در ماه های پیش رو باشیم.

چگونه گزینه پس زمینه را فعال کنیم؟

برای فعال شدن این گزینه به هیچ افزونه ای در مرورگر شما نیازی نیست. شما به راحتی می توانید از مجموعه عکس های پس زمینه و عکس های گالری که گوگل برای شما فراهم کرده استفاده کنید.
اگر همچنان این گزینه برای شما فعال نشده است لازم نیست نگران شوید ، ممکن است یک هفته طول بکشد تا تمام استفاده کنندگان گوگل میت به قابلیت شخصی سازی پس زمینه دسترسی پیدا کنند.

Zoom و Microsoft teams از قبل این قابلیت را داشتند !
گوکل میت که تازه از این قابلیت رونمایی کرده ولی رقیبان او در بازار (Zoom ,Microsoft Teams) پیش از این اجازه شخصی سازی پس زمینه را به استفاده کنندگان خود را داده اند. این 3 برنامه روزانه به فکر بهتر کردن خود هستند و روی قابلیت های جدید کار میکنند تا از رقیب پیشی بگیرند.بعد از قرنطینه و نیاز مردم به این نوع برنامه ها برای فعالیت های روزانه خود همچون از (جلسات کاری، کلاس های درسی و ... ) استفاده از این برنامه ها به صورت چشم گیری افزایش یافت .

Blur effect و ملاقات های در لحظه
گوگل میت قابلیت تاری پس زمینه هم اضافه کرده است ، اونها همچنین ویژگی های عنوان بندی لحظه ای، حالت نور کم،hand-rasing ، و یک نمای کاشی که اسمش را صفحه نمایش brady bunch غول پیکرگذاشتند اضافه کرده اند.در این حالت 49 نفر میتوانند صفحه خود را در یک زمان به اشتراک بگذارند.
گوگل در ماه May گزینه google meet را در gmail هم گنجاند. شما میتوانید به راحتی کنفرانس هایی با حداکثر 100 نفر ایجاد کنید.همچنین در حال حاضر هیچ محدودیت زمانی برای افرادی که اکانت گوگل دارند پیش بینی نشده است.
در روز پنجشنبه رئیس کل شرکت گوکل Sundar Pichai گفت که اکنون گوگل ، به صورت روزانه نزدیک به 235 میلیون کنفرانس و حدود 7.5 میلیارد تماس تصویری را در خود جای میدهد.
برچسب ها : پس زمینه گوگل میت پس زمینه Google meet Zoom Microsoft teams Google meet Blur effect قابلیت های Google meet
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر امنیتی